czwartek, 13 kwietnia 2017

Dlaczego warto kupić wielofunkcyjny odkurzacz z filtrem wodnym?

Wielofunkcyjne odkurzacze cieszą się coraz większą popularnością. Dokładnie wysprzątane mieszkanie przy oszczędności czasu i pieniędzy to jedne z ważniejszych atutów, które zachęcają do kupna tych urządzeń.


Ponadto nowoczesne systemy czyszczące wyposażone są w specjalne filtry HEPA, dzięki czemu nie trzeba wymieniać i czyścić worków. Filtry wodne są bardzo korzystne dla osób zmagających się z alergiami, ponieważ czyszczą i filtrują także powietrze.

Security Clean Welmax system piorąco-czyszczącyOdkurzacze wielofunkcyjne usuwają nawet te najdrobniejsze zanieczyszczenia, na przykład pyłki, wirusy, bakterie czy grzyby, co również jest bardzo ważne dla osób z alergiami wziewnymi. Rozwój technologii sprawia, że są one coraz mniejsze i wygodniejsze w użyciu, a ich wielofunkcyjność robi wrażenie.


Oprócz standardowej funkcji odkurzania, systemy czyszczące potrafią prać, zbierać wodę, zamiatać liście, czyścić tapicerkę, prasować, odświeżać i nawilżać powietrze i myć okna. Mogą odkurzać na sucho i na mokro, radzą sobie z zabrudzeniami parkietów, paneli, kafli i wielu innych, trudnych powierzchni.

Welmax Security Clean system piorąco-czyszczący


Wiele osób zastanawia się na czym polega mechanizm działania takich odkurzaczy. Otóż wygląda to w sposób następujący: Urządzenia tego typu posiadają wyjmowany pojemnik na wodę, dlatego przed rozpoczęciem odkurzania trzeba napełnić go do określonego poziomu. Niektóre modele tego rodzaju mają również możliwość zastosowania worka, jednak kiedy zależy ci na najskuteczniejszym zbieraniu zanieczyszczeń, filtr wodny jest najlepszym rozwiązaniem. Zasysane powietrze z wszelkimi zanieczyszczeniami najczęściej na początku jest dodatkowo zwilżane, po czym dostaje się do pojemnika z wodą – tutaj następuje oddzielenie większości zanieczyszczeń, które pozostają w wodzie.Takie działanie pozwala na najskuteczniejsze sprzątanie i pozostawia wnętrza niemal nieskazitelnie czyste co widać i czuć w trakcie oddychania. Szczególnie odczuwają to osoby uczulone na roztocza kurzu czy sierść zwierząt.


Security Clean Welmax - securityclean.pl

Zobacz jak działa Security Clean - instrukcja obsługi

6 komentarzy:

 1. Najlepszy odkurzacz jaki miałam. Bardzo dokładny i łatwy w obsłudze. Duży plus, że nie trzeba się pochylać, bo przyciski są w uchwycie. Oszczędza to plecy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, security clean jest bardzo wygodny w obsłudze i prosty, wręcz intuicyjny. Pierze dywany i tapicerki jak profesjonalne urządzenia, a za wizyty takich osób trzeba sporo płacić. Tutaj możemy sami prać kiedy chcemy więc inwestycja opłacalna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi bardzo przypasował bo jestem alergiczką i lżej mi się oddycha po sprzątaniu security clean. No i nie mam kataru tak często.

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda. Też mam alergie i strasznie się męczyłam, nawet po sprzątaniu i odkurzaniu, a teraz jest o niebo lepiej. Czuć że to powietrze też jest odświeżone i lżejsze jakby.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie wybiorę się na pokaz, żeby go sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Waham się między Security Clean a takim podobnym welmaxu, nie pamiętam nazwy. Tamtem był trochę mniejszy, ja mam malutkie mieszkanie, ale ten ma ciekawsze funkcje...Ciężki orzech do zgryzienia.

  OdpowiedzUsuń